Líčení na svatby, svatební účes

Den Vaší svatby je mimořádný den. Chceme být krásně upraveny a pro tuto příležitost je dobré, svěřit se do rukou profesionálního vizážisty, který Vám vytvoří make-up, který bude dostatečně výrazný na focení a kameru, zároveň bude působit přirozeně a vydrží po celý den.


Nejdříve, po stanovení termínu svatby, se spolu dohodneme na zkoušce líčení a účesu, která by měla být asi jeden měsíc před svatbou. Termín zkoušky si můžete rezervovat dopředu.


Zkouška svatebního účesu a líčení proběhne v kadeřnickém salonu, kde se společně poradíme o celkovém image, aby účes/barva vlasů/, líčení, svatební šaty, doplňky, byly sladěny v jednotný styl a s celkovým konceptem svatby. K této zkoušce Vám můžeme nabídnout ukázky trendových účesů na svatby, popřípadě si můžete přivést svoji představu sama.


V den svatby se svatební účes a líčení provádí u nevěsty doma, nebo v hotelu, kde se svatba koná, popřípadě lze i v kadeřnickém salonu.

 

Celková doba na přípravu svatebního účesu a líčení je přibližně 2,5 hodiny.
Pokud budou mít zájem o úpravu image další svatebčané (maminka nevěsty, babička, svědkyně..) je celková doba přípravy ( foukaná+líčení, společenský účes+líčení) přibližně 45 minut na jednu osobu.


Pracuji s dekorativní kosmetikou L'Oréal, Maybelline, Lancome, Dior a další....
s vlasovou kosmetikou Redken, L'Oréal.


Ceník:
Zkouška svatebního účesu a líčení/nevěsta/.......................................800,-kč
Svatební make-up/nevěsta/....................................................................800,-Kč
Svatební účes/nevěsta/............................................................................1400,-Kč
Další/maminka, svědkyně, foukaná +líčení/............................................1000,-kč

Dopravu mimo Brno si účtuji 5,-Kč/Km.